Draw Something

Draw Something Free 1.11.94

Narysuj mi coś na iPhone lub iPad

Zalety

  • Doskonała zabawa ze znajomymi
  • Niezwykle wciągająca
  • Szukanie partnerów do gry na wiele sposobów

Wady

  • Nie możemy dodać własnych słów
  • Tylko angielskie słówka

Bardzo dobry
8

Draw Something Free to bardzo oryginalna, darmowa gra na iPhone i iPad. To przeniesienie w XXI wiek i erę smartfonów idea zabawy w kalambury. Rysujemy więc obrazek, a nasz znajomy musi odgadnąć co się na nim znajduje. Pomysł bardzo prosty, a dostarcza zabawy co nie miara.

Zabawę z Draw Something Free zaczynamy od znalezienia towarzysza do gry. Możemy zagrać z kimś obcym lub zaprosić do gry znajomego, wysyłając maila lub synchronizując nasze konto z Facebookiem. Gra sprawdzi, kto z naszych znajomych na fejsie gra już w Draw Something Free. Następnie wybieramy poziom trudności słowa. Dalej staramy się jak najlepiej narysować zaproponowane słowo i wysyłamy je partnerowi do zgadnięcia. Kiedy zgadnie co jest na naszym rysunku, sam będzie mógł narysować coś do zgadnięcia.

Wersja Draw Something Free na iPhone i iPad opatrzona jest reklamami, które jednak nie przeszkadzają w grze. Jeśli chcemy mieć do wyboru więcej słów, musimy kupić rozszerzenie słownika. Niestety nie możemy zaproponować własnego słowa, a wszystkie dostępne są po angielsku. To największa wada gry. Z drugiej jednak strony możemy w ten nieoczekiwany sposób poduczyć się mowy Szekspira.

Nowe osiągnięcia - musimy narysować kilka słowa ze specjalnych zbiorów, aby otrzymać dane osiągnięcie Ulepszone wybieranie kolorów

Zmiany

  • Nowe osiągnięcia - musimy narysować kilka słowa ze specjalnych zbiorów, aby otrzymać dane osiągnięcie Ulepszone wybieranie kolorów
Draw Something

Download

Draw Something Free 1.11.94

Opinie użytkowników o Draw Something